Az V-VI. korcsoportos amatőr röplabda diákolimpia országos döntőjének végeredménye
Debrecen, 2009. április 24-26.
L Á N Y O K
Helyezés |
Iskola neve |
Helység |
Testnevelő/felkészítő tanár |
Különdíjasok |
|
1, |
Veres Péter Gimnázium |
Budapest |
Skripeczky Bertalan, Rőmer Ildikó |
Kozma Orsolya egyik legeredményesebb játékos Skripeczky Bertalan, legeredményesebb testnevelő |
|
2. |
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium |
Budapest |
Schulek Dávid |
Schulek Iringó |
|
3. |
Szent István Gimnázium |
Esztergom |
Sitkuné Fülöp Orsolya |
Horváth Laura |
|
4. |
Berze Nagy János Gimnázium |
Gyöngyös |
Lisztik János |
Legsportszerűbb csapat |
|
5. |
Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola |
Budaörs |
Dezső Béla |
|
|
6. |
Vajda Péter Gimnázium |
Szarvas |
Csillik Attila |
|
|
7. . |
Arany János Gimnázium és Általános Iskola |
Nyíregyháza |
Balogh István
|
|
|
8. |
Táncsics Mihály Gimnázium |
Kaposvár |
Gaál Csilla |
|
|
9. |
Dobó Katalin Gimnázium |
Kaposvár |
Petkó Krisztina |
|
|
10. |
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola,Gimnázium és Diákotthon |
Debrecen |
Nagyné Farkas Gyöngyvér |
Legeredményesebb Hajdú-Bihar megyei leány csapat |
|
11. |
Herman Ottó Gimnázium
|
Miskolc |
Kerekes Attila |
|
|
12. |
Katona József Gimnázium |
Kecskemét |
Karagics Mátyás |
|
|
13. |
Vak Bottyán Gimnázium |
Paks |
Fürediné Nikl Aranka, Poór József |
|
|
14. |
Lovassy László Gimnázium |
Veszprém |
Molnárné Bácskai Rita |
|
|
15. |
Belvárosi I. István Gimnázium |
Székesfehérvár |
Jaczó Jenő, Kovács Mária |
|
|
16. |
Nagy László Gimnázium |
Komló |
Király Attila, Váczi László |
|
|
17. |
Gönczi Ferenc Gimnázium és Szakközépiskola |
Lenti |
Bosnyák Róbert |
|
|
18. |
Terplán Zénó Műszaki, Közgazdasági Szakképző Intézet |
Jászberény |
Ilonka Zsuzsanna |
|
|
19. |
Bolyai János Gimnázium és Szakközépiskila |
Salgótarján |
Tóth Zénó |
|
|
20. |
Fáy András Jözgazdasági Üzleti és Postai Szakközépiskola |
Sopron |
Siposné Rétfalvi Edina |
|
FIÚK
Helyezés |
Iskola neve |
Helység |
Testnevelő/felkészítő tanár |
Különdíjasok |
|
1, |
Erdey-Grúz Tibor Vegyipari és Környezetvédelmi Szakközépiskola
|
Debrecen |
Jenet Gyula |
Domokos Ákos egyik legeredményesebb játékos Jenet Gyula legeredményesebb edző Legeredményesebb Hajdú-Bihar megyei fiú csapat |
|
2. |
Fazekas Mihály Gimnázium |
Debrecen |
Felföldi János |
Bujdosó Márton |
|
3. |
Ady Endre Gimnázium |
Ráckeve |
Sándor Róbert |
Matics Zsombor |
|
4. |
Krúdy Gyula Gimnázium |
Nyíregyháza |
Fábián János |
|
|
5. |
Bolyai János Gimnázium és Kereskedekmi Szakközépiskola |
Ócsa |
Mádi Károly |
Legsportszerűbb csapat |
|
6. |
Katona József Gimnázium |
Kecskemét |
Dunszt Ferenc ifj. |
|
|
7. . |
Ady Endre-Bay Zoltán Középiskola és Kollégium |
Sarkad |
Jánk János |
|
|
8. |
Zrínyi Miklós Gimnázium |
Zalaegerszeg |
Karvalits Levente, Bosits Csilla |
|
|
9. |
Veres Péter Gimnázium |
Budapest |
Skripeczky Bertalan, |
|
|
10. |
Petrik Lajos Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakközépiskola |
Budaapest |
Kállóné Husi Zsuzsanna |
|
|
11. |
Gábor Áron Gimnázium, Egészségűgyi Szakközépiskola és Kollégium |
Karcag |
Major János |
|
|
12. |
Szent László Szakképző Iskola |
Bonyhád |
Máté Norbert |
|
|
13. |
Fáy András Közgazdasági Szakközépiskola |
Miskolc |
Ajtay Lászlóné |
|
|
14. |
Belvárosi I. István Középiskola |
Székesfehérvár |
Jaczó Jenő, Kovács Mária |
|
|
15. |
Ságvári Endre Gimnázium |
Kazincbarcika |
Pásztor Péter |
|
|
16. |
Verseghy Ferenc Gimnázium |
Szolnok |
Demeter Petra |
|
|
17. |
Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium |
Kőszeg |
Oroszyné Terplán Gabriella |
|
|
18. |
Táncsics Mihály Közg., Ügyviteli,Ker. és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola |
Salgótarján |
Molnár Ferenc, Tihaméri Tamás |
|
|
19. |
Közoktatási Intézmény |
Siklós |
Ignatyev Szergej |
|
|
20. |
Temesvári Pelbárt Ferenc Gimnázium és Kollégium |
Esztergom |
Rátkai Péter |
|