tikkadt szöcske

2021.08.13. 17:12

A strandröpié lesz a főszerep a fürdővárosban

A hétvégén Hajdúszoboszlón folytatódik a Tikkadt Szöcske strandröplabda-bajnokság.

Európa legnagyobb fürdőkomplexumában, Hajdúszoboszlón, a Hungarospa Strandfürdőben folytatódik a Tikkadt Szöcske Hajdú-Bihar Megyei Strandröplabda Bajnokság az ötödik fordulóval szombaton és vasárnap. Szombaton a női és férfi párosok, valamint az U19-es lányok, míg vasárnap a vegyes párosok tagjai regisztrálhatnak a strand főbejáratánál 8 és 9 óra között. A versenyen játéktudástól függetlenül bárki indulhat.

Az előző fordulóban az idén először bajnokságnak meghirdetett U19-es versenyben ismét a Fehérvári Vivien és Pálfi Kitti győztek, ahogy tették ezt a női kategóriában is. A férfiaknál F. Nagy Bence és Imre Tibor végeztek az első helyen, a vegyes párosoknál pedig a többi kategóriában is győztesként végző Fehérvári Vivien és F. Nagy Bence győzedelmeskedtek. A strandröpi szerelmesei a jövő hét szerdán induló Eötvös Kupán több ország csapatának is szurkolhatnak majd Hajdúnánáson.