IV. kcs. leány városi röplabda bajnokság
forgatókönyve
2009/2010.
Neveztek és sorsolási számok:
1./Eötvös Utcai lt. Isk. Debrecen
2./DE Arany J. Gyak. Ált. Isk. Debrecen
3./Dózsa György Ált. Isk. Debrecen
4./Hunyadi János Ált. Isk. Debrecen
Lebonyolítás:
A 4 csapat 2 tornán 3-3 mérkőzést játszik az UNOK 2 pályáján.
A tornák első mérkőzéseinek időpontja fix, a további mérkőzések az előbbi befejezése után 20 perc múlva kezdődnek úgy, hogy összevárjuk a 2 pályán lévő meccs végét, és időegyeztetés után egyszerre kezdünk.
A mérkőzések 2 nyert játszmáig tartanak.
A 2. forduló után 1 csapat (4. h.) kiesik, és az I-II-III. helyezett csapat játszik körmérkőzést a megyei (Bárdos Lajos Ált. Isk.. Hajdúszoboszló) csapattal ugyancsak az UNOK-ban 2 pályán.
Az országos elődöntőbe a megyei I. helyezett kerül,
a II. helyezett meghívást kérhet a fel nem töltött helyekre.
Az elődöntő rendezését (ha akar rendezni az I. helyezett) meg kell pályázni a nevezéssel egyidőben
Az országosra a nevezési határidő 2010. márc. 12. péntek 12.00 óra
A nevezni kívánó csapat(ok) nevezését az internetröl letöltve faxon kell eljuttatni az MDSZ OK-ba.
MÉRKŐZÉSEK IDŐRENDJE
(melegítés 13.30-tól)
1. pálya |
2. pálya |
Eötvös-Hunyadi |
Arany-Dózsa |
Eötvös-Arany |
Hunyadi-Dózsa |
Dózsa-Eötvös |
Arany-Hunyadi |
(melegítés 13.30-tól)
1. pálya |
2. pálya |
Hunyadi-Eötvös |
Dózsa-Arany |
Arany-Eötvös |
Dózsa-Hunyadi |
Eötvös-Dózsa |
Hunyadi-Arany |
TABELLA
|
1. Eötvös |
2. Arany |
3. Dózsa |
4. Hunyadi |
Jmaarány |
Pont |
H |
||
1. Eötvös |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
2. Arany |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
3. Dózsa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
4. Hunyadi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A városi bajnokság végeredménye
1.
2.
3.
4.
A MEGYEI DÖNTŐ 2010. március 05.-én pénteken 14.00-tól lesz 2 pályán az UNOK-ban az alábbiak szerint:
1. pálya |
2. pálya |
I. h.-Bárdos |
II. h-III. h. |
I. h.-II. h. |
Bárdos-III. h. |
III. h.-I. h. |
II. h.-Bárdos |
A megyei döntő végeredménye:
1. .
2.
3.
4.
Debrecen, 2009. október 15.
Farkas Istvánné