A 2017. ÉVI (XXVI.) CSALÁDI RÖPLABDATORNA VÉGEREDMÉNYE:

 

Férfi páros (6 csapat)

1.  Berkes Zoltán, Nagy Márton (Hosszúék)

2.  Pénzes Norbert, Pilka Gábor (Újratöltve)

3. Kun Tamás, Pető Levente (Szúrnám)

4. Volf Erhárd, Volf Rajmund (Kett-ESBE)

5-6. Karácsony István, Szőllősi Lajos (Lekvárok)

5-6. Gaál Zsolt, Smid Róbert (Gólyavádli)

 

Női páros (12 csapat)

1.  Fehér Anna Ditta, Dr. Kovács Katalin (Diego)

2. Bancsi Judit, Fehér Zsófia (Kispad)

3.  Kállai Dóra, Szabó Kármen (Reszelt alma)

4. Barnucz Gréta, Kiss Viktória (Nincs!)

5-8. Dr. Jeneiné Molnár Enikő, Szabó Edina (Rózsaszín párducok)

5-8. Kovács Anett, Nyéki Panna (DABkirálynők)

5-8. Pufika (Puskás Fanni, Tóth Kinga)

5-8. Almási Nóra, Gömöri Lídia (Pingvin)

9-12. Molnár Beatrix, Kozma Enikő (KOZ-MO)

9-12. Bácsi Zsófia, Tatai Dóra Klára (Vadállatok)

9-12. Nagy Andrea, Pócsik Rita (Gólyavádli)

9-12. Diószegi Dorina, Tóháti Veronika (Barnák)

 

Vegyes páros (18 csapat):

1. Szabó Kármen, Nagy Márton (Dávid és Góliát)

2. Kállai Dóra, Berkes Zoltán (Drift)

3. Bardócz Brigitta, Pető Levente (Koala menhely)

4-6. Dr. Kovács Katalin, Molnár Tamás (KÓMA)

4-6. Ratkós Petra, Kusgyér Gergő (1et pattan6)

4-6. Bancsi Judit, Pilka Gábor (Üss a hasadra)

7-9. Fehér Zsófia, Kun Tamás (Rokkantott-ék) 

7-9. Szilágyi Flóra, F. Nagy Bence (TOKA)

7-9. Puskás Fanni, Pénzes Norbi (P.P.)

10-18. Dr. Jeneiné Molnár Enikő. Gulyás József (Sprite)

10-18. Béni Kitti, Fazekas Balázs (Ízi)

10-18. Almási Nóra, ifj. Szombathy András (Nem tudom)

10-18. Seres Erika, Papp László (Vegy-ESBE)

10-18. Szabó Ágnes, Oláh Balázs (Pöszméte)

10-18. Gégény Flóra Emese, Remete László (Tigrisek)

10-18. Szilágyi Csenge, Juhász József (Malibu)

10-18. Volent Gabriella, Kurtán Norbert (Spontán)

10-18. Homoki Anikó, Hegyes Sándor (P.H.)

 

Férfi négyes (2 csapat):

1.  Pénzes Norbert, Pilka Gábor, Orbán Attila, Szombathy András (Eötvös DSE ) CÍMVÉDÉS Pilka Gábor és Szombathy András részéről

2. Papp László, Piskó Jenő, Volf Erhárd, Volf Rajmund (Négy-ESBE)

 

Női négyes (4 csapat):

1. Barnucz Gréta, Fehér Anna Ditta, Fehér Zsófia, Kiss Viktória (KGF)

2. Ambrus Anett, Eperjesi Mariann, Kiss Laura, Komáromi Dominika Anna (Tartármártás)

3. Dr. Jeneiné Molnár Enikő, Kozma Enikő, Molnár Beatrix, Szabó Edina (Meggyleves)

4. Diószegi Dorina, Kovács Anett, Nyéki Panna, Tóháti Veronika (DVNP)

 

Vegyes négyes (12 csapat):

1. Ratkós Petra, Szilágyi Csenge, Juhász József, Kusgyér Gergő (1-et pattan6)

2. Béni Kitti, Tóth Kinga, Fazekas Balázs, Revák Péter (Ízi)

3. Dr. Kovács Katalin, Fehér Anna Ditta, Molnár Tamás, ifj. Szombathy András (Instant)

4. Homoki Anikó, Homoki Judit, Hegyes Sándor, Szikszai Dániel (Homok vihar)

5-8. Sotkovszki Réka, Szilágyi Flóra, F. Nagy Bence, Horváth Patrik (Paprikás krumpli)

5-8. Kardos Laura, Szabó Ágnes, Oláh Tamás, Szabó József (Bethlen 2.0)

5-8. Gulyás Ágnes, Varga Viktória, Gulyás József, Katkó Miklós (Flamingó)

5-8. Bardócz Brigitta, Gégény Flóra Enikő, Kun Tamás, Remete László (DEAC)

9-12. Gáspár Anita, Szabó Szonja, Szarka Marianna, Dorogi Máté (Noname)

9-12. Nagy Andrea, Pócsik Rita, Gaál Zsolt, Smid Róbert (Gólyavádli)

9-12. Nagyné Kovács Csilla, Petrovicsné Sós Judit, Szendrei Csaba, Tar József (Nyitni-kék)

9-12. Juhász Márta, Tar Józsefné Tünde, Nagy Zoltán, Szűcs Gergely (Ütni-kék)

 

A 2016. ÉVI (XXV.) CSALÁDI RÖPLABDATORNA VÉGEREDMÉNYE:

Férfi páros (8 csapat)

1.  Hegedűs Tibor, Hubicska Patrik (Fütyikék) CÍMVÉDÉS Hubicska Patrik részéről

2.  Pasztohov Áron, Tóth Márton (Csappá)

3. Kun Tamás, Pető Levente (Anyám nyit így)

4. Papp László, Pilka Gábor (Frissek)

5-6. Ducsai Dávid, Szatmári Balázs (ÉVISZ)

5-6.  Bakács Adorján, Toronyi Ákos (Anat)

7-8. Sipos Győző, Zoltan Šipoš (Siposék)

7-8. Gyulavári Attila Zsolt, Tóth András (Staff) 

 

Női páros (18 csapat)

1.  Bancsi Judit, Fehér Zsófia (Szőkék) CÍMVÉDÉS Fehér Zsófia részéről

2.  Kovács Katalin, Puskás Fanni (Kerge gumimacik)

3.  Veress Brigitta, Vitéz-Pataki Andrea (Punki)

4. Barnucz Gréta, Kiss Viktória (Végre)

5-6. Gosztola Réka, Hubicsák Petra (Goszti-Hubi) 

5-6. Ema Spisaková, Kristina Simacová (Bacova Fujara)

7-12. Asztalos Gréta, D. Nagy Csilla (Etil alakulat)

7-12. Janka Dancová, Lenka Mitrová (Eagles)

7-12. Bozorády Melinda, Pócsik Rita (Gólyavádli)

7-12. Szatmári Emese, Tóth Kinga (Mega csapat)

7-12. Gál Boglárka, Nyéki Panna (Törpék)

7-12. Gadóczi Szkilla, Kovács Anett (Zúzók)

13-18. Katka Ondová, Klaudia Fonosová (Picaczoviá)

13-18. Gáspár Anita, Kovács-Miskolczi Noémi (Nem adom fel)

13-18. Tóháti Veronika, Vancsik Szilvia Bernadett (Feketék)

13-18. Dr. Jeneiné Molnár Enikő, Molnár Beatrix (Éretlenek)

13-18. Szakács Barbara, Tóth Brigitta (B.B.)

13-18. Laura Rozoková, Nikolett Végsőová (Ohnivé Dracice)

 

Vegyes páros (14 csapat):

1. Puskás Fanni, Hubicska Patrik (Puha nyuszi-puszik) CÍMVÉDÉS Puskás Fanni és Hubicska Patrik részéről

2. Fehér Zsófia, Pető Levente (Fehér ló fia)

3. Pap Dorka, Kusgyér Gergő (Páratlan páros)

4-6. Bancsi Judit, Pilka Gábor (Rehab újratöltve)

4-6. Tóth Dalma, Juhász József (Ellenfél)

4-6. Tóth Kinga, Hegedűs Tibor (Tóth - Hegedűs)

7-9. Nikolett Végsőová, Győző Sipos

7-9. Thold Krisztina, Szemán Szilárd (Igen)

7-9. Laura Rozoková, Zoltan Šipoš (Like)

10-11. Dr. Plósz Emese, Gégény Gyula (Ibrány SE)

10-11. Jámbor Eszter, Bencze Norbert (Feketék)

 

Férfi négyes (2 csapat):

1.  Gyulavári Attila Zsolt, Pilka Gábor, Szombathy András, Tóth András (Eötvös DSE ) CÍMVÉDÉS Pilka Gábor és Szombathy András részéről

2. Benke Ádán, Fazekas Balázs, Orgován Márk, Takács Dávid (Easy)

 

Női négyes (6 csapat):

1. Erdős Zsófia, Erdősné Balogh Erika, Veress Brigitta, Vitéz-Pataki Andrea (Maholka Punki)

2. Barnucz Gréta, Kiss Viktória, Kovács Katalin, Puskás Fanni (Almáspite)

3. Dr. Jeneiné Monár Enikő, Gáspár Anita, Kovács-Miskolczi Noémi, Molnár Beatrix (Kortúra)

4. Göncz Dorina, Göncz Regina, Béni Kitty, Hegedűs Barbara, Verdes Ibolya (Hódítók)

5-6. Ema Spisiaková, Janka Dancová, Kristina Simalová, Lenka Mitrová

5-6. Diószegi Dorina, Gadóczi Szkilla Döniz, Gazi Kristina, Kovács Anett (Bolyai)

 

Vegyes négyes (10 csapat):

1. Bancsi Judit, Fehér Zsófia, Kun Tamás, Pető Levente (Kaktusz)

2. Erdős Zsófia, Erdősné Balogh Erika, Járási Ferenc,Kovács Gábor, Szondy György, Veress Brigitta, Vitéz-Pataki Andrea (Hunka Punki)

3. Pap Dorka, Tóth Dalma, Juhász József, Kusgyér Gergő (Steril százasszeg)

4-6. Szilágyi Anita, Szilágyi Renáta, Batta Gábor, Csobolya Patrik, Szilágyi Levente (Szilágyi)

4-6. Göncz Regina, Hegedűs Barbara, Fazekas Balázs, Molnár Mátyás (Vegyes pálesz)

4-6. Szakács Barbara, Tóth Brigitta, Pasztohov Áron, Tóth Márton (Turmix)

7-9. Forgony Laura, Papp Kitti, Végh Laura, Papp László (Pusztítók)

7-9. Karmacsi Kitti, Szatmári Emese, Revák Péter, Szemán Ádám (Porcukros csibecombcsont)

7-9. Asztalos Gréta, D. Nagy Csilla, Bakács Adorján, Toronyi Ákos (In team)

10. Boros Enikő, Dr. Plósz Emese, Márton Tünde, Petrényi Tibor (Ibrány SE)

 

A 2015. ÉVI (XXIV.) CSALÁDI RÖPLABDATORNA VÉGEREDMÉNYE:

 

Férfi páros (6 csapat):

1. Hubicska Patrik, Kovács Gergő (NARE)

2. Zoltan Šipoš, Vasil Klevl'anik (Szlovákia, Ukrajna)

3. Khadim Mobinullah, Karimi Hussain (Khorasan, Afganistan)

4. Ignáth József, Pilka Gábor (Márciusi ifjak, Eötvös DSE)

5-6. Sebestyén Tamás, Szikszai Marcell (Gyöngyi fiai)

Iberhalt László, Szilágyi Szabolcs (SZALA, Eötvös DSE)

 

Női páros (8 csapat):

1. Fehér Zsófia, Miholecz Melitta (Susik, Eötvös DSE, Nyírsuli) CÍMVÉDÉS Fehér Zsófia részéről

2. Puskás Fanni, Tóth Kinga (Eötvös DSE, Nyírsuli)

3. Aranyifjak (Geszti Tünde, Szabó Kármen)

4-6. Keczeli Zsanett, Szabó Csenge (Bikák, Eötvös DSE)

Bancsi Judit, Zolnai Vanda (Csuda, Eötvös DSE)

Szeifert Alexa Zsófia, Szeifertné Hegedüs Szilvia Marianna (Szefik)

7-8. Vancsik Szilvia, Bernadett, Háló Klaudia (Jó csapat)

Pollák Veronika, Ternován Bernadett (Bever)

 

Vegyes páros (14 csapat):

1. Puskás Fanni, Hubicska Patrik (Pufik, Eötvös DSE, NARE)

2. Zolnai Vanda, Buday Balázs (No fear, Eötvös DSE, Vasas SC)

3. Szabó Kármen, Szabó Zoltán (Aranyászok)

4. Bancsi Judit, Pilka Gábor (Piroska és a farkas, Eötvös DSE)

5-8. Keczeli Zsanett, Ujlaky Gergő (Rohamcsigák, Eötvös DSE, DEAC)

Merkószki Csilla, Smid Róbert (Gólyavádli)

Dr. Jeneiné Molnár Enikő, Szilágyi Szabolcs (Last minute, Eötvös DSE)

Sáfián Viktória, Karácsony István (Lekvárok)

9-12. Kovács Katalin, Orbán Attila (Fehér fókák, Eötvös DSE)

Szabó Csenge, Bakóczy Bence (A csapat neve)

Nikoleta Pencák, Zoltan Šipoš (Szlovákia)

Péteri Vanda, Bárány Bence (Barik)

13-14. Szikszay Mária, Szikszai Marcell (Manyi & Marci)

Tóth Kinga, Kovács Gergő (Bambák, NARE)

 

Férfi négyes (2 csapat):

1. Eötvös DSE (ifj. Ignáth József, Ignáth József, Pilka Gábor, Szombathy András)

CÍMVÉDÉS Ignáth József és Szombathy András részéről

2. Khorasan, Afganisztán (Khadim Mobinullah, Karimi Hussain, Ah Madshah, Feda Mohmmad)

 

Női négyes (4 csapat):

1. Hősök, Eötvös DSE (Barnucz Gréta, Balogh Zsuzsi, Péteri Vanda, Szikszay Mária) CÍMVÉDÉS Barnucz Gréta részéről

2. Gólyavádli SE (Bartha Beatrix, Bozorády Melinda, Nagy Andrea, Merkószki Csilla, Tulipánné Erdei Erika) 

3. Nyamnyamnyam (Borók Orsolya, Lakó Lilla, Kállai Dóra, Jenei Laura)

4. Párducok (Rahama Naaden, Kovács Anett, Szűcs Rebeka, Horváth Vanessza)

 

Vegyes négyes (6 csapat):

1. A 4 mesterlövész, Eötvös DSE (Dr. Jeneiné Molnár Enikő, Kovács Katalin, Szilágyi Szabolcs, Orbán Attila) CÍMVÉDÉS Orbán Attila részéről

2. Pálinka (Kovács Krisztina, Kovács Krisztina, Gyöngyösi Attila, Nagy József, Vass Renátó)

3. Gólyavádli SE (Bartha Beatrix, Bozorády Melinda, Smid Róbert, Szabó Péter)

4. Balu angyalai (Buday Balázs, Pollák Veronika, Ternován Bernadett, Kozma Luca)

5-6. Alkalmi négyes (Nikoleta Pencák, Ignáth Krisztina, Ignáth József, ifj. Ignáth József)

Spontán, Berettyóújfalu (Sáfián Viktória, Volent Gabriella, Karácsony István, Kurtán Norbert, Bene László)

KÉPEK

A 2014. ÉVI (XXIII.) AVE ÁSVÁNYVÍZ CSALÁDI RÖPLABDA TORNA VÉGEREDMÉNYE:

Férfi páros (6 csapat):

1. 13-asok (Orosz István, Magyar Tamás)

2.  Rokkantak (Halász Máté, Hunyadvári Ottó)

3. DEAK junior (Bakóczy András, Bán Balázs)

4. Állvahányhaj (Szalóki István, Tóth Dániel)

5-6. Niggerek (Bakóczy Bence, Buglyó Bence)

Tirpák Traktorok (Kandala Tamás, Nyírati Péter)

 

Női páros (10 csapat):

1. Micimackó és malacka (Fehér Anna Ditta, Fehér Zsófia)

2. Vandana (Marczin Daniella, Zolnai Vanda)

3. Fatto (Molnár Lili, Stercel Vivien)

4-6. Szabó tesók (Szabó Kenza, Szabó Veronika)

Plútó (Bacsó Bettina, Kovács Kata)

Bikák (Keczeli Zsanett, Szabó Csenge)

7-10. G.B. duó (Barnucz Gréta, Noszály Bettina)

Döglött gatyák (Dr. Jeneiné Molnár Enikő, Molnár Beatrix

Lidérc (Kiss Viktória, Szabó Ágnes)

SISE (Hotzi Judit, Szabó Kármen)

 

Vegyes páros (7 csapat):

1. Egyeneslábék (Molnár Lili, Szalóki István)

2. Tócsni (Stercel Vivien, Orosz István)

3. Spock (Szabó Kármen, Barna Bertalan)

4-6. Késők (Kovács Katalin, Szombathy András)

2 joints (Bacsó Bettina, Hunyadvári Ottó)

Mr. és Mrs. (Gulyás Vivien, Fekete Áron)

7-10. Dagadt kisnyúl (Miholecz Melitta, Gergely Bence)

Eper Power (Fehér Anna Ditta, Orbán Attila)

Punktum (Fehér Zsófia, Papp János)

Rettenet (Árvai Krisztina, Balku Bálint)

11-14. Egy pár (Almási Nóra, Ujlaky Gergő)

F.B (Noszály Bettina, Iberhalt László)

Kukacok (Molnár Izabell, Nagy Attila)

Tiati (Molnár Bettina, Kiss Attila)

 

 

Férfi négyes (1 csapat):

1. Az öregek (Iberhalt László, Ignáth József, Kiss Attila, Szombathy András)

CÍMVÉDÉS Iberhalt László és Szombathy András részéről

 

Női négyes (6 csapat):

1. Hirtelen halál (Barnucz Gréta, Miholecz Melitta, Noszály Bettina, Szabó Csenge)

2. SISE királyság (Borók Orsolya, Hotzi Judit, Kállai Dóra, Jenei Laura)

3. Fanniék (Bancsi Judit, Keczeli Zsanett, Szabó Kenza, Szabó Vera)

4. Pillangóhatás (Kiss Daniella, Kiss Viktória, Papp Csenge, Ulveczki Anna)

5-6. Tigrisek (Rahama Naaden, Pozsár Bettina, Szabó Barbara, Tatai Dóra)

Rezso (Derecskei Réka, Herczegh Eszter, Takács Orsolya, Varga Zsófia)

 

Vegyes négyes (4 csapat):

1. Deguk (Fehér Anna Ditta, Fehér Zsófia, Orbán Attila, Szombathy András)

2. B-terv (Kovács Katalin, Miholecz Melitta, Kiss Attila, Papp János)

3. Dóczy (Balogh Anna, Szabó Csenge, Bakóczy Bence, Buglyó Bence)

4. Ignáth Family (Ignáth Krisztina, Ignáth Bálint, Ignáth József, ifj. Ignáth József)

KÉPEK

A 2013. ÉVI (XXII.) NANNA CSALÁDI RÖPLABDA TORNA VÉGEREDMÉNYE:

 

Férfi páros (7 csapat):

1. Amatőrök (Hubicska Patrik, Ádám András) CÍMVÉDÉS Hubicska Patrik részéről

2. Sakálok (Remete László, Bakóczy András)

3. Rétisas (Balku Bálint, Tóth Attila)

4. Medcop (Bodnár Viktor, Daróczi Antal)

5-6. GayRodeo (Csigi Zsolt, Fekete Áron)

Lutri (Varga László Zsolt, Bakos Zsolt

7. Alfréd (Boros Balázs, Munkácsi Zoltán)

 

 

Női páros (10 csapat):

1. Carpe Diem (Szabó Kármen, Hock Renáta)

2. Vandana (Zolnai Vanda, Marczin Daniella

3. Zabhegyezők (Kovács Katalin, Kovács-Miskolczi Noémi  

 

4-6. Bogáncs (Puskás Fanni, Keczeli Zsanett)

Gumimacik (Bacsó Bettina, Mező Beatrix)

Desparados (Kissné Dobrossy Emőke, Wlassits Brigitta)

7-9. Mink (Tóth-Szabó Tímea, Gábor Enikő)

Ék (Halász Éva, Árvai Krisztina)

Csibe és bogyó (Szász Nóra, Szabó Flóra)

10. Szabók (Szabó Kenza, Szabó Veronika)

 

Vegyes páros (12 csapat):

1. Veni, vidi, vici! (Szabó Kármen, Tóth Attila) CÍMVÉDÉS Szabó Kármen részéről

2. Bor (Bacsó Bettina, Hunyadvári Ottó)

3. Double attack (Mohácsi Alexandra, Gáspár Zoltán)

4. Brutálpusztítók (Bardócz Brigitta, Varga Ferenc)

5-8. Hol van a labda? (Marczin Daniella, Niek Feron )

Még 5 nap (Szabó Veronika, Bakóczy András)

Rettenet (Árvai Krisztina, Balku Bálint)

Mazsola és Tádé (Vass Viktória, Korponai Tibor)

9-12. Totyogó csibék (Mező Beatrix, Boros Balázs)

Im memorian Pupi (Fehér Zsófia, Orbán Attila)

Moszkvics slusszkulcs (Ujhelyi Flóra, Kandala Tamás)

 

Buci (Szmolár Alexandra, Czentye Balázs)

 

Férfi négyes (1 csapat):

1. Az öregek (Oláh Tibor, Szombathy András, Iberhalt László, Tóth Gyula)

 

 

Női négyes (4 csapat):

1. Vegyesvágott (Kovács Katalin, Kovács-Miskolczi Noémi, Wlassits Brigitta, Kissné Dobrossy Emőke)

2. DLB2 (Bardócz Brigitta, Bacsó Bettina, Marczin Daniella, Tóth Nikolett Lili)

3. Krémtúró (Keczeli Zsanett, Fehér Zsófia, Szabó Kenza, Puskás Fanni)

4. Mi a vízilovakkal vagyunk (Molnár Nikolett, Szabó Flóra, Szász Nóra, Varga Zsófia)

Vegyes négyes (9 csapat):

1. Szomjas rétisas (Tóth-Szabó Tímea, Árvai Krisztina, Balku Bálint, Tóth Attila)

2. 4 Heinekent kérek szépen (Kovács Katalin, Kovács-Miskolczi Noémi, Niek Feron, Tóth Gyula)

3. Fagyott kutyaláb (Újhelyi Flóra, Zolnai Vanda, Kandala Tamás, Gyökeres Árpád)

4-6. Palacsinta (Keczeli Zsanett, Csigi Zsolt, Szabó Kenza, Puskás Fanni)

Tinik (Kissné Dobrossy Emőke, Wlassits Brigitta, Oláh Tibor, Nagy József)

 

Sakálok (Fehér Zsófia, Tóth Nikolett Lili, Orbán Attila, Hunyadvári Ottó)

7-9. Tinigris (Tatai Dóra, Diószegi Donát, Molnár Tibor, Iberhalt László)

Lekvárok (Gál Csilla, Mohácsi Alexandra, Mándli Kristóf, Karácsony István)

A 4 mesterlövész (Hock Renáta, Vass Viktória, Bodnár Viktor, Korponai Tibor)

 

A 2012. ÉVI (XXI.) NANNA CSALÁDI RÖPLABDA TORNA VÉGEREDMÉNYE:

 

Férfi páros (11 csapat):

1. Lutri (Hubicska Patrik, Varga László Zsolt)

2. Fullerin (Barna Bertalan, Kiss Imre)

3. Salescon (Ignáth József, Pilka Gábor)

4-6. Lekvárok (Gáspár Zoltán, Karácsony István)

Kutyaütők (Szikszai Dániel, Támba Attila)

Lolka & Polka (Bodnár Viktor, Kandala Tamás)

7-9. Megőrültünk! (Boros Balázs, Kun Tamás)

 

Ütős kettes (Horváth Patrik, Kiss Gábor)

 

Vértigrisek (Tóth Gyula, Varga Ferenc)

10-11. Czuki fiúk (Takács György, Tóth Balázs)

Dream team (Omar El-Seaghi, Molnár Szilárd)

 

Női páros (9 csapat):

1. Amúgy Vivi vagyok (Hajdu Anna, Molnár Lili) CÍMVÉDÉS Hajdu Anna részéről

2. Gumimacik (Bacsó Bettina, Mező Beatrix)

3. Halálos fegyver 2. (Bardócz Brigitta, Zolnai Vanda)

4. Gömbhalak (Paczier Erika, Szabó Kármen)

5-6. Muskétás (Fehér Zsófia, Szabó Csenge)

Wassabiiiii (Harangi Zsuzsanna, Papp Kitti)

7-8. Deka (Marczin Daniella, Németh Ketrin)

 Cápák (Keczeli Zsanett, Puskás Fanni)

9. Eper power (Fehér Anna, Papp Lotti)

Vegyes páros (6 csapat):

1. Bevaló (Szabó Kármen, Barna Bertalan)

2. Szkín (Bardócz Brigitta, ifj. Szombathy András)

3. Erim (Paczier Erika, Kiss Imre)

4. Mazsola és Tádé (Kohajda Sára, Pilka Gábor)

5-6. Shikamaru (Gál Csilla Anita, Szőllősi Lajos)

Zártosztály (Fehér Anna, Orbán Attila)

 

Férfi négyes (4 csapat):

1. Lutri (Bodnár Viktor, Hubicska Patrik, Szikszai Dániel, Támba Attila, Varga László Zsolt)

2. Igen (Gál Csilla, Gáspár Zoltán, Karácsony István, Szőllősi Lajos)

3. TB-OSZIK (Iberhaldt László, Orbán Attila, Szombathy András, Tóth Gyula)

4. A 3 feladó és Tibi (Béke Gergő, Csigi Zsolt, Hegedűs Tibor, Kovács Béla)

 

Női négyes (8 csapat):

1. DVB 2 (Bacsó Bettina, Marczin Daniella, Mező Beatrix, Zolnai Vanda)

2. Whassup! (Árvai Krisztina, Hajdu Anna, Harangi Zsuzsa, Papp Kitti)

3. Koca SE (Bardócz Brigitta, Fehér Anna, Kohajda Sára, Papp Lotti)

4. Tequila (Balogh Anita, Keczeli Zsanett, Nyitrai Edit, Puskás Fanni)

5-6. Piroskák (Damjanovich Anna, Jánosik Dóra, Király Evelin, Muszbek Laura)

Vadmacskák (Balogh Viktória, Jenei Alexandra, Kiss Daniella, Kiss Viktória)

7-8. Eötvös ötös (Czakó Mirtill, Dickmann Tamara, Györfi Stella, Kratina Zsanett, Zilahi

Eufrozina)

 Harcos Amazonok (Ágoston Réka, Molnár Nikolett, Németh Ketrin, Szabó Flóra)

Vegyes négyes (3 csapat)

1. Gyilkos csigák (Fehér Zsófia, Miskolczi Noémi, Kiss Attila, Varga Ferenc) (A Hunnia Moda által felajánlott különdíjban részesültek.)

2. Sokkoló négyes (Kozma Enikő, Zolnai Vanda, Omar El-Seaghi, Szombathy András)

3. Vasmacskák (Kovács Katalin, Kruppáné Miskolczi Zsófia, Takács György, Tóth Balázs)

 Ezúton is köszönjük az Aqua-Plastech Kft. támogatását, a Hunnia Moda közreműködését és Omar El-Seaghi fényképeit:

 

A 2011. ÉVI (XX.) NANNA CSALÁDI RÖPLABDA TORNA VÉGEREDMÉNYE:

Férfi páros (7 csapat):

1. Legendák (Berkes Zoltán, Kun László) CÍMVÉDÉS Berkes Zoltán részéről

2. Lekvárok (Gáspár Zoltán, Karácsony István)

3. Mi (Szombathy András, Szombathy András)

4. Bohócok (Kiss Marco, Mester Márk)

5. Salescon (Ignáth József, Pilka Gábor)

6. Grillcsirkék (Kocsis Dávid, Kovács Péter)

7. Jemen u. 1. (El-Seaghi Omár, Kis Német István)

 

Női páros (5 csapat):

1. Plüsskobrák (Hajdu Anna, Szabó Kármen)

2. Semmi Esély SE (Kiss Roberta, Tóth Nikolett Lili)

3. Böff (Molnár Lili, Stercel Vivien)

4. Eper Power (Fehér Anna Ditta, Papp Lotti)

5. Halálosztók (Udvarhelyi Judit, Zolnai Vanda)

 

Vegyes páros (10 csapat):

1. Kevin (Hajdu Anna, Berkes Zoltán)

CÍMVÉDÉS Berkes Zoltán részéről

2. Kicsi Nyuszi hopp-hopp (Szabó Kármen, Nagy Márton)

3. Tejberizs és kakaó 2. (Kohajda Sára, Pilka Gábor)

4. Rettenet (Árvai Krisztina, Balku Bálint)

5-6. Pondrók (Kiss Roberta, Szombathy András

5-6. Kumagoro (Gál Csilla Anita, Szőllősi Lajos)

7-8. Duett (Kovács Katalin, Tóth Gyula)

7-8. Mikasa (Balázs Lídia, Gáspár Zoltán)

9-10. Hantázó Gyantázók (Nagy Beatrix, Orbán Attila)

9-10. Müzli (Ignáth Krisztina, Ignáth József)

 

Férfi négyes (2 csapat):

1. Ütös (E)öt(v)ös (Franjo Dejan, Ignáth József, Szombathy András, Szombathy András, Tóth Gyula)

2. Nincs (Bende Mihály, El-Seaghi Omár, Kis Német István, Varga Ferenc)

 

Női négyes (2 csapat):

1. Fondue (Kiss Edina, Kovács Lilla, Oczella Emese Réka, Takács D. Orsolya)

2. Eper és Vilmos (Fehér Anna Ditta, Papp Kitti, Papp Lotti, Tóth Nikolett Lili)

 

Vegyes négyes (5 csapat)

0. Fondue (Kiss Edina, Kovács Lilla, Oczella Emese Réka, Takács D. Orsolya) ((Versenyen kívül indulva mindenkit legyőztek)) CÍMVÉDÉS Takács D. Orsolya, és Oczella Emese részéről

1. Fátto (Molnár Lili, Stercel Vivien, Andrea Dal Gesso, Lajtos Bence)

2. Salescon (Ignáth Krisztina, Kiss Roberta, Ignáth József, Ignáth József)

3. Kutyaütők (Nagy Beatrix, Tóth Nikolett Lili, Nagy Róbert, Orbán Attila)

4. Hajdú Vihar (Aranyosi Mara, Kovács Katalin, Szilágyi Angéla, Varga Ferenc)

A 2010. ÉVI (XIX.) OXYSPORT CSALÁDI RÖPLABDA TORNA VÉGEREDMÉNYE:

Fiú páros (7 csapat):

1. Leszármazottak (Berkes Zoltán, Lakatos Attila)

2. Lekvárok (Karácsony István, Sáfián László)

3. Rétisas (Balku Bálint, Tóth Attila)

4. Anorex (Munkácsi István, Munkácsi Zoltán)

5. Pirosak (Krasznai Zoltán, Pető Levente)

6. KUN-ék (Kun László, Kun Tamás)

7. Czetusék (Czetényi András, Czetényi Zsolt)

 

Női páros (7 csapat)

1. Szőkék (Lévai Gabriella, Sipos Zita)

2. Semmi Esély SE (Kiss Roberta, Tóth Nikolett Lili)

3. Walt Disney Pictures (Hajdu Anna, Szabó Kármen)

4. Lánymolyok (Farkas Zsuzsanna, Czétényiné Benkó Edit)

5. Ajajajj (Kovács Éva, Oczella Emese Réka)

6. Klárti (Csáthi Klára, Vedres Márta)

7. Rokkant Csoki (Éles Nikolett, Papp Lotti)

 

Vegyes páros (8 csapat)

1, ZOZI (Sipos Zita, Berkes Zoltán)

2, Grósziék (Lévai Gabriella, Nagy Attila)

3, OXY (Szabó Kármen, Szabó Zoltán)

4. Mi legyen (Harangi Zsuzsa, Lakatos Attila)

5. Vegyesmoly (Sárosdi Eszter, Blazsek Tóni)

6. Adrenalin (Bodó Petra, Papp Gergely)

7. Garfield (dr. Darákné dr. Nagy Szilvia, dr. Darák Péter, Darák Péter János)

8. Salescon (Ignáth Krisztina, ifj. Ignáth József)

 

Férfi négyes (3 csapat)

1. Takiék (Balku Bálint, Dáné Orsolya, Takács Ákos, Tóth Attila)

2. Sógorok (Krasznai Zoltán, Kun László, Kun Tamás, Pető Levente)

3. Eötvös szenior (Franjo Dejan, Ignáth József, Molnár János, Vad Attila)  

 

Női négyes (2 csapat)

1. 4-vös (Harangi Zsuzsa, Kiss Roberta, Papp Lotti, Tóth Nikolett Lili)

2. Maflacs (Bandula Brigitta, Csáthi Klára, Szentesi Eszter, Vedres Márta)

 

Vegyes négyes (5 csapat)

1, Nem tudom (Dáné Orsolya, Kovács Éva, Oczella Emese Réka, Takács Ákos)

CÍMVÉDÉS Dáné Orsolya, Oczella Emese és Takács Ákos részéről

2. 5vös tím (Ignáth József, Kiss Roberta, Szombathy András, Tóth Nikolett Lili, Vad Attila)

3. Molyok (Blazsek Tóni, Czétényi Zsolt, Czétényiné Benkó Edit, Farkas Zsuzsanna, Nagy Attila, Sárosdi Eszter)

4. Salescon (Ignáth Bálint, Ignáth József, ifj. Ignáth József, Ignáth Krisztina, Ignáth Sándor)

5. Garfield family (dr. Darákné dr. Nagy Szilvia, dr. Darák Péter, Darák Péter János, Darák Pál Mátyás)

 

A 2009. évi (XVIII.) OXYSPORT CSALÁDI RÖPLABDA TORNA VÉGEREDMÉNYE:

 

Fiú páros (4 csapat):

1. Mind1 (Juhász Zoltán, Oczella Gyula, Takács Ákos)  

2. Kő-Ba (Kőnig Szabolcs, Barcza Péter)

3. Salescon (Ignáth József, Pilka Gábor)

4. "Farkasok" (Gáspár Zoltán, Karácsony István, Sáfián László)

 

Női páros (5 csapat)

1. Walt Disney Pictures (Hajdu Anna, Szabó Kármen)

2. Mackó és Mesó (Oczella Emese, Veress Magdolna)

3. Böff (Kiss Ágnes, Stercel Vivien)

4. Valami (Fekete Judit, Képes Viktória)

5. Chicchi (Csáthi Klára, Vedres Márta)

 

Vegyes páros (7 csapat)

1, Hokedli (Hock Renáta, Kőnig Szabolcs)

2, Takácsék (Dáné Orsolya, Takács Ákos)

3, Tejberizs és kakaó (Veress Magdolna, Pilka Gábor)

4. 11 és fél (Centye Ádám, Lóska Eszter)

5. Take it easy (Szabó Kármen, Juhász Zoltán)

6. 9 és fél (Papp Lotti, Szabó Zoltán)

7. Oczelláék (Oczella Emese, Oczella Gyula) - sérülés miatt visszaléptek

 

Férfi négyes (2 csapat)

1. Eötvös szenior (Ignáth József, Kiss Attila, Szombathy András, Varga Ferenc) CÍMVÉDÉS

2. Z-team (Boruzs Tamás, Guba Péter, Schuller Vladimir, Szilágyi Dániel)

Női négyes (3 csapat)

1. Ribizlik (Bodó Petra, Hajdu Anna, Kiss Ágnes, Stercel Vivien)

2. Hirtelen jött női 4-es (Lóska Eszter, Papp Lotti, Sáfrány Judit, Vasali Lászlóné)

3. Tibi büfé (Fekete Judit, Fülöp Zsófia, Harmati Tímea, Képes Viktória)

 

Vegyes négyes (5 csapat)

1, Gyuszika és barátai (Dáné Orsolya, Oczella Emese, Oczella Gyula, Takács Ákos, Veress Magdolna)

2. 10 és fél (Centye Ádám, Lóska Eszter, Papp Lotti, Szabó Zoltán)

3. Honvéd (Barcza Péter, Bodó Petra, Hock Renáta, Kőnig Szabolcs)

4. Powerpuff boyz & girlz (Fülöp Zsófia, Gercsák István, Harmati Tímea, Melkó Balázs)

5. Eötvös szenior (Ignáth József, Sáfrány Judit, Varga Ferenc, Vasali Lászlóné)

A 2008. évi (XVII.) OXYSPORT CSALÁDI RÖPLABDA TORNA VÉGEREDMÉNYE:

 

Fiú páros (10 pár):

1. Legendák (Gál Szabolcs, Orosz István)

2. HK (Gercsák István, Melkó Balázs)

3. Tegyéalá (Molnár Attila, Csúrir Balázs)

4. Varjúháj (Szalóki István, Tóth Dániel)

5. Bajuszék (Lakatos Attila, Papp Gergely)

6. Az FMG reménységei (Czentye Ádám, Szabó Zoltán)

7. Ignáth team (Pilka Gábor, Ignáth József)

8. Gyíkok (Bujdosó Márton, Halász Máté)

9. Légió (Kujbus Bence, Kiss Márkó)

10. Bejgli (Szilvási László, Bende Mihály)

 

Női páros (4 pár)

1. Bestiák (Nagy Szilvia, Lajkóné Molnár Beatrix)

2. Delikát (Péter Ágota, Harangi Anna Sára)

3. A két Lotti (Veres Csilla, Papp Lotti)

4. Klárti (Vedres Márta, Csáthi Klára)

 

Vegyes páros (5 pár)

1, Godzillák (Nagy Szilvia, Domján Gábor)

2, Tejberizs és kakaó (Molnár Noémi, Pilka Gábor)

3, Piskóták (Lakatos Erzsébet, Szilágyi Szabolcs)

4. Ketten (Köles Krisztina, Ignáth József)

5. L & L (Lajkóné Molnár Beatrix, Lalkó Sándor)

 

Férfi négyes (3 csapat)

1. Eötvös szenior (Orbán Attila, Ignáth József, Pilka Gábor, Szombathy András, Varga Ferenc)

2. Szoboszló (Czentye Ádám, Szabó Zoltán, Kujbus Bence, Kiss Márkó)

3. Csajok (Lakatos Erzsébet, Szilágyi Szabolcs, Szilvási László, Bende Mihály  

 

Vegyes négyes (4 csapat)

1, 4ever (Veres Csilla, Papp Lotti, Szalóki István, Tóth Dániel)

2. Unisex (Kozma Enikő, Nagy Beatrix, Orbán Attila, Szombathy András)

3. Invázió a pokolból (Mohácsi Alexandra, Karácsony István, Szőllősi Lajos, Gáspár Zoltán, Harangi Anna Sára)

4. Mi (Lajkóné Molnár Beatrix, Nagy Szilvia, Lajkó Sándor, Domján Gábor)

A 2007. évi (XVI.) CSALÁDI RÖPLABDA TORNA VÉGEREDMÉNYE:

A kategóriák élcsoportja:

Fiú páros (10 pár):

1. Tejföl - Kifli (Berkes Zoltán, Baranyi Péter) CÍMVÉDÉS Berkes Zoltán részéről

2. DEAC-Elit (Nagy Márton, Török Dávid) 

3. Nehéz Bombázók (Richard Richard, Lajkó Sándor)

Női páros (8 pár)

1. Ekunun (Féki Anikó, Szabó Ágnes) CÍMVÉDÉS

2. 2 PAX (Illés Gabriella, Veress Magdolna) 

3. Sportbaráték (Kiss Edina, Oczella Emese)

Vegyes páros (7 egység)

1, Tejberizs és kakaó (Veress Magdolna, Pilka Gábor) Tavalyelőtti bajnokok, tavaly 2. hely

2, Mi (Hock Renáta, Korponai Tibor)

3, Villámgyorsak (Kiss Edina, Nagy Márton)

Férfi négyes (3 csapat) "Új egység"

1. Hajrá (Tóth Attila, Katona István, Katona Balázs, Bertalan Attila)

2. Robi és a többiek (Nagy Róbert, Orbán Attila, Ignáth József, Pilka Gábor, Szombathy András)

3. Badboys (Gál Tamás, Szabó Zoltán, Czilek-Mészáros Martin, Török Dániel)

Női négyes (1 csapat) "Új egység"

1. Technogirls (Csorvási Nóra, Takács Zsuzsa, Katona Rita, Kurucz Cintia)

Vegyes négyes (5 csapat) "Új egység"

1, Aréna (Hock Renáta, Lajkóné Molnár Beatrix, Berkes Zoltán, Korponai Tibor)

2. DARSE (Juhász Fanny, Zsugyó Virág, Gercsák István, Gyöngyösi Attila)

3. Milka (Kozma Enikő, Nagy Beatrix, Pilka Gábor, Szombathy András)

KÉPEK

A 2006. évi (XV.) CSALÁDI RÖPLABDA TORNA VÉGEREDMÉNYE:

A kategóriák élcsoportja:

Fiú páros (10 pár):

1. 2B (Berkes Tamás, Berkes Zoltán) CÍMVÉDÉS

2. Visszatérők (Pilka Gábor, Pénzes Norbert)

3. Bajuszék (Lakatos Attila, Papp Gergely)

Női páros (6 pár)

1. Ekunun (Féki Anikó, Szabó Ágnes) tavaly 3. hely

2. Ági és Dóra (Gyöngyösi Ági és Kocsány Dóra)

3. Aha-kafa (Illés Gabriella, Veress Magdolna)

Vegyes páros (7 egység)

1, Nyuszicsibe (Dáné Orsolya, Takács Ákos) "Új egység"

2, Tejberizs és kakaó (Veress Magdolna, Pilka Gábor)

3, Kékszakáll (Féki Anikó, Szabó Ágnes, Oláh Tibor)

Férfi négyes (3 csapat)

1. Szevusz (Lakatos Attila, Papp Gergely, Pilka Gábor, Radócz Sándor) Új kategória

2. Négy testőr (Bertalan Attila, Katona István, Richárd, Richárd, Tóth Attila)

3. Vegyi (Barta Károly, Kovács Ákos, Ugrai Attila, Vámos Gergő)

Női négyes (2 csapat) Új kategória

1. TEVA (Féki Anikó, Gyöngyösi Ágnes, Kocsány Dóra, Szabó Ágnes)

2. Ülj bele group (Bodnár Zsuzsa, Karácsony Fruzsina, Kiss Ágnes, Molnár Lili)

Vegyes négyes (5 csapat) "Új egység"

1, A gyönyörű, az okos, az orvos, az óriás és én (Dáné Orsolya, Illés Gabriella, Oczella Emese, Takács Ákos, Veress Magdolna)

2. Tibi bácsi megoldja (Karácsony Fruzsina, Kiss Ágnes, Molnár Lili, Oláh Tibor)

3. Féki Anikó, Gyöngyösi Attila, Gyöngyösi Ágnes, Szabó Ágnes)